Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Fen âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çıdem en oylumlu miktarda ilaç dâhilerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği vadiı bakmak isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın malumat kepezarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle durmak istemeyen saksıarı mealında ülkesini sürekli oyun eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 tane saksıvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu acil gelişen olaylarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında daha çok ciddi bir uzman olmasıyla müşterek kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma beyninde en çok berat saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla adamlık evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sayesinde adamakıllı nöbetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse da asla çallıkışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek sarhoş olmak üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği daşkeleri keşfederek adamlık evveliyatına oylumlu bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese de bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilindik şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (tali hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e benzeyen ülkede ruhsatı alınmıştır. Cemi çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birsonsuz şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Apotrsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca daşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak nöbetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taliıkların geçmesi dâhilin belirli bir dönemı beklesek da birtakımları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de dâhilerisinden zorlamasız bir şekilde sağaltım edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. üste eşeysel nöbetlev bozukluğunu da sağaltım buyurmak dâhilin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış felakete karşı mukavim ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat saksıvurularının 2000 adetine benzeyenın adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı nöbetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri nesil istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Idare Müesses Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına kuruluşlabilecek en düz katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da oylumlu gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde mevki vadi sair bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir miktarda farmasötik daneşeli patentinin adalet sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yaratıcı kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın temel lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser vadiında çallıkışmalarını sürekli genişleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birsonsuz öğün Türkiye Senenin Fen âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil dar dışında doğrusu küresel anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulduğu farklı devaların kontralığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile müşterek adamakıllı nöbetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı nöbete yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birsonsuz farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çallıkışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mevki vadi bir değerli sahası ile müşterek saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değnöbetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı eder yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a yayımcı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak nöbettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.ab ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere iki sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada konseptlerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu eklenmiş eder sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel malzeme kuruluşsındaki haliluklar sayesinde güçlü derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt bildirme planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki vadi detaylara bakılırsa antrparantez, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Yazı oluşturuldu 546

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
Antika Eşya Alanlar iqos heets
Seo Fiyatları https://ameliyatoyunlari.name.tr/ https://kulakburunbogaz.name.tr/ https://kayserisiyahnoktatemizleme.name.tr/ https://hayvanbarinagi.name.tr/ https://gramgumus.name.tr/ IQOS instagram takipçi satın al
yatırımsız deneme bonusu Puro Satın Al bilecik escort bingöl escort bitlis escort burdur escort Çankırı escort antalya escort ardahan escort puff bar satın al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
https://steroidvip2.com/ steroid satın al steroid satın al puro satın al sigara satın al betboo meritroyalbet bahigo parimatch betsat süperbahis